13.2 C
Лондон
Понедельник, 21 июня, 2021

CYTOCARE S Line — La Bellezza

- Advertisement -
- Advertisement -

Cytocare се администрира со микро-инјекции во површен или среден дермис и може да се користи за лицето, вратот и задниот дел од рацете. Овозможува интензивна хидратација, ја обновува сјајноста и ја подобрува еластичноста. Одличен избор за безбедно, ефикасно и неинвазивно подмладување на лицето.

Останати информации: Што би добиле од S-Line и индикации за употреба на CYTOCARE?
— Регија: Crow’s feet (околу очи) – комплетна регенерација
— Ја измазнува кожата околу устата
— Антиоксидантно дејство
— Зголемува сјајност и светлина
— Долготрајни природни резултати
— Соодветен за сите типови на кожа од сите возрасти

www.LaBellezza.com.mk
La Bellezza Center Skopje
+389 75 222 601
+389 70 222 601

source

- Advertisement -
Latest news
- Advertisement -
Related news
- Advertisement -

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here